Zavlažovanie záhrad, športovísk a firemných areálov...

Vítame Vás!

Automatické závlahy Hunter

Vážení zákazníci, vítame Vás na web-stránke venovanej profesionálnym podpovrchovým závlahovým systémom Hunter, spoločnosti Hunter Industries ( Hunter Irrigation Sprinkler Systems ). Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku na dodávku a realizáciu závlahy Hunter? Kalkuláciu a projekt závlahy pre Vás v rámci realizácie vypracujeme zadarmo do 3 až 5 pracovných dní od odoslania online žiadosti. Neváhajte nás kontaktovať a informovať sa o výhodách zavlažovania pre Vašu záhradu!

Prečo je dôležité správne spracovanie projketu závlahy?

Projekty zavlažovacích systémov
Najdôležitejší faktor správneho chodu a pokrytia závlahy je precízne vypracovaný zavlažovací projekt. Pri tvorbe nákresu treba zaznačiť všetky pevné časti na záhrade alebo pozemku, ktorý chceme zavlažovať. Ideálne je mať vypracovaný geometrický / situačný plán alebo záhradný projekt. Mali by sme mať jasno aj v tom, či Vám vadí, že trysky závlahy budú zavlažovať napríklad chodník v strede záhrady. Vo všeobecnosti platí, čím členitejšia je záhrada, tým viac postrekovačov, hadíc a spojovacieho materiálu bude treba na realizáciu závlahy. Za predpokladu, že chceme obchádzať všetky pevné časti záhrady, bude ich treba ešte viac. Pokiaľ práve dokončujete stavbu a pracuje sa na chodníkoch, treba myslieť na prechodky pod chodníkmi! V konečnom dôsledku si ušetríte starosti a aj financie v prípade realizácie závlahy. Viac informácií o projektoch zavlažovania

Galéria z realizácií závlah

Realizácia závlahy Hunter / Foto-01

Realizácia závlahy Hunter - Stupava

Realizácia závlahy Hunter / Foto-02

Realizácia závlahy Hunter - Stupava

Realizácia závlahy Hunter / Foto-03

Realizácia závlahy Hunter - BA / Koliba

Realizácia závlahy Hunter / Foto-04

Realizácia závlahy Hunter - BA / Koliba

Realizácia závlahy Hunter / Foto-05

Realizácia závlahy Hunter - BA / Koliba

Realizácia závlahy Hunter / Foto-06

Realizácia závlahy Hunter - BA / Koliba

Realizácia závlahy Hunter / Foto-07

Realizácia závlahy Hunter - BA / Koliba

Realizácia závlahy Hunter / Foto-08

Realizácia závlahy Hunter - Blatné

Realizácia závlahy Hunter / Foto-09

Realizácia závlahy Hunter - Ch. Grob

Realizácia závlahy Hunter / Foto-10

Realizácia závlahy Hunter - Ch. Grob

Realizácia závlahy Hunter / Foto-11

Realizácia závlahy Hunter - V. Leváre

Realizácia závlahy Hunter / Foto-12

Realizácia závlahového systému - Viničné

Viac fotografií z realizácií zavlažovania Hunter nájdete na našej FB fan-page: www.facebook.com/automaticke.zavlahy.sk

Hľadáte lepšiu cenu komponentov alebo realizácií závlah Hunter?

Cenová ponuka závlahy je privysoká?

Cenová ponuka závlahy je privysoká?

Ste súkromná osoba a dali ste si vypracovať kalkuláciu na realizovanie automatickej závlahy do Vašej záhrady? Dostali ste cenovú ponuku od konkurenčnej firmy a cena za materiál a realizáciu zavlažovania Hunter alebo inej značky sa Vám zdá privysoká? Pošlite nám kompletnú konkurenčnú ponuku na náš e-mail. Pri zachovaní rovnakej alebo vyššej kvality Vám ponúkneme lepšiu cenu závlahy!

Realizujete automatické závlahy?

Realizujete automatické závlahy?

Vám ako realizačnej firme, ponúkame projekty ZADARMO! Odber materiálu len na konkrétnu, Vašim zákazníkom schválenú zákazku. Nieje potrebné kupovať závlahové komponenty na sklad, u nás ich zakúpite s aktuálnou zľavou a to iba v prípade realizácie závlahy! Navyše projekty a cenové ponuky vypracujeme za Vás úplne ZADARMO! V prípade potreby dodáme materiál na miesto Vašej realizácie!

Predávate závlahy Hunter alebo iné?

Predávate závlahy Hunter alebo iné?

Vlastníte záhradné centrum alebo maloobchodnú predajňu a v ponuke máte aj závlahy Hunter a príslušné komponenty? Zdajú sa Vám nákupné ceny privysoké? Pre Vás máme pripravené mimoriadne množstevné zľavy v prípade nákupu na sklad alebo do predajne. Stačí ak nám pošlete cenník Vášho dodávateľa s aktuálnymi cenami a my Vám ponúkneme prijateľnejšie ceny!

Prečo je dôležitá automatická závlaha v záhrade?

Automatická závlaha
Zvažujete možnosť či Vaša okrasná záhrada bude zavlažovaná automatickou závlahou alebo ju budete vy, poprípade Váš záhradník polievať ručne? Ako odborník a skúsený profesionál doporučujem zavlažovanie vybudovať v každej záhrade. Zavlažovanie je možné vybudovať aj na hotovej záhrade. Trávnatá mačina sa odstráni a následne po realizácii a zahrnutí výkopu sa položí späť na svoje miesto. Závlaha je v zdravej a vyvíjajúcej sa záhrade skôr nutnosť ako pôžitok. Voda v záhrade nieje dôležitá len pre trávnik, rastliny alebo záhradné jazierko, ale je potrebná aj na umývanie náradia alebo osvieženie v letných horúčavách. Automatická závlaha sa postará o Vašu záhradu za Vás a odbremení Vás od časovo náročného ručného polievania záhrady. Úspešný a bezproblémový chod Vašej závlahy závisí od množstva faktorov, ale najdôležitejší je precízne vypracovaný záhradný a následne zavlažovací projekt, ktorý Vám v rámci realizácie závlahy alebo odberu materiálu bezplatne vypracuje náš projektant alebo záhradný architekt. Celá zavlažovaná plocha sa rozdeľuje do viacero zavlažovaných sekcií. Počet jednotlivých sekcií závisí od výdatnosti vodného zdroja, veľkosti zavlažovanej plochy a členitosti terénu. Ako zdroj vody pre automatickú závlahu môžme použiť mestský vodovod, studňu alebo zbernú nádrž.

Video prezentácie závlahy Hunter pre záhrady a parky

Čo obsahuje dodávka zavlažovacieho systému na kľúč?

Kompletnú súčasť dodávky závlahového systému tvorí projekt ( poskytovaný v rámci realizácie závlahy zadarmo ), fotodokumentácia z realizácie pred zahrnutím výkopov v počte 20 fotografií ( veľmi dôležitá do budúcnosti, v prípade rekonštrukcie alebo iných zmien na Vašej záhrade ), technicky postačujúce čerpadlo, filter, externý tlakový spínač ( iba v prípade, keď čerpadlo nieje vybavené spínačom ), spojovací materiál, postrekovače, elektroventily, šachty, rúry ( hlavný rozvod, jednotlivé sekcie, kvapková závlaha do záhonov atď. ), riadiacia jednotka, dažďový senzor, výkopové práce, realizácia, cena dopravy, úvodná prezentácia a inštruktáž. Na celý systém závlahy poskytujeme dvojročnú záruku a následne pozáručný servis.

ART PROJECT GROUP, spol. s r.o.

ART PROJECT GROUP, spol. s r.o.
Spoločnosť Art Project Group, spol. s r.o. vznikla zo živnostenského oprávnenia J.S.Garden ART Project. V súčasnosti sa zaoberáme realizáciami okrasných záhrad, záhradných jazierok, tvorbe 3D záhradných projektov a projektom respektíve realizáciám závlah Hunter. Opierame sa o dlhoročné skúsenosti v predaji, projektovaní a realizácii zavlažovania Hunter. Po celom západnom Slovensku máme desiatky spokojných zákazníkov, ktorí sa na nás môžu kedykoľvek obrátiť či už ohľadom odberu komponentov Hunter, spojovacieho materiálu, filtračnej a čerpacej techniky, odborného poradenstva, reklamácie, revízie alebo realizácie zavlažovacieho systému. V počiatkoch sme realizovali rôzne značky zavlažovacích systémov ako napríklad Toro, Irritrol a veľa iných, avšak časom a skúsenosťami sme selekciou týchto značiek prišli k záveru a v súčasnosti ponúkame výhradne závlahy Hunter, ktoré sú podľa nášho subjektívneho názoru a skúseností v pomere cena / kvalita z pomedzi profesionálnych závlahových systémov najvyhovujúcejšie. Našim zákazníkom ponúkame množstevné zľavy na spojovací materiál, šachty, hydranty, hadice ( hlavné rozvody, kvapkové hadice a tď.), čerpaciu - filtračnú techniku a komponenty závlahy Hunter v závislosti od veľkosti a náročnosti závlahového systému. Zavlažovacie komponenty dodávame do 7 realizačných firiem, 12 maloobchodných pradajní. Ročne realizujeme 15 až 30 zavlažovacích systémov po celom Západnom Slovensku. Rodinných domov, firemných areálov a súkromných rezidencií je nespočet. Cenové ponuky a projekty k realizáciám zavlažovacích systémov poskytujeme v rámci realizácie závlahy ZADARMO! Privedieme život aj tam, kde to príroda nedokáže. Voda, je zdroj života...